niedziela, 26 stycznia 2014

Ranking - sława, pieniądze, fani

Jak widzicie po tytule, opowiem o rankingu. Bycie w rankingu jest marzeniem (chyba) wszystkich ludzi na Awatarii. Ja też bym chciała być rankingu, ale zawsze jak gdzieś idziesz to chodzą za tobą. Ciągle bawią się w twoim domu... To trochę męczące, prawda ??? Ludzie z rankingu mają wysokie poziomy, super domy, wypasione ubrania i oczywiście Vipa. W rankingu wszystko się ciągle zmienia, czasami nawet najlepszy może wypaść z rankingu, bo skończył mu się Vip. Oto nasz ranking : 
                                   Najlepsza trójka : Zuzia, NaNa, Szalona Ja i :(SAMIRA:(
                              *White*, WANILIA, Honorcia, Mira, Zuza i ONE HIT
 
                                AFRODYTA, Teri (chyba), Sylwia, DEMON, Play Boy, **juliette**
                                       DEGORAN, WISIENKA, *Black* i Am@nd@

Jak widzicie zaszły ostatnio duże zmiany. Widzę coraz więcej chłopaków. Ludzie z rankingu ciągle zmieniają nicki :$ Mają dużo kasy, więc wydają ;) 
Gł.Adm.NatkA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku! Zapoznaj się z poniższym tekstem dotyczącym komentarzy na blogu.
1. Powstrzymaj się od wulgaryzmów i przekleństw - blog to też swego rodzaju miejsce publiczne. Komentarze naładowane taką treścią (z dużą ilością takich słów) nie będą publikowanie.
2. Jeżeli do posta wkradła się literówka lub zauważyłeś innego rodzaju błąd, to powiadom mnie o tym. W ten sposób dołożysz swoją cegiełkę do ulepszenia bloga.
3. Jeśli masz pytanie niezwiązane z postem, to jest na to prosta recepta - zadaj je w zakładce ,,Pytania i uwagi".
4. Być może masz do mnie jakąś sprawę i chciałbyś ją omówić. Jeżeli tak jest, to napisz wiadomość na e-mail blogowy i powiadom mnie o tym w komentarzu. To ważne - w ten sposób zapobiegamy niepotrzebnemu spamowi na blogu.